Szukasz prostych, a przy tym skutecznych gadżetów reklamowych? Postaw na przedmioty codziennego użytku, które w łatwy sposób możesz zamienić w niezawodne narzędzie marketingowe. Takimi przedmiotami są oferowane przez nas kubki reklamowe z nadrukiem – z logo lub nazwą firmy, zdjęciem czy też dowolnym napisem. Dzięki temu niepozorny artykuł codziennego użytku stanie się atrakcyjnym nośnikiem informacji o firmie.

Kubki z nadrukiem


Kubki reklamowe doceniają wszyscy. Zarówno pracownicy, jak i kontrahenci czy też klienci. Chyba nie ma osoby, która by z nich nie korzystała. Dlatego warto zainwestować w zapas tych gadżetów, by stały się nie tylko obowiązkowym wyposażeniem każdej firmowej kuchni, ale też by podarować je pracownikom oraz partnerom biznesowym. Dzięki temu logo Twojej firmy będzie im towarzyszyć każdego dnia podczas przyjemnych chwil z ulubioną kawą czy herbatą. A stąd już krótka droga do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki oraz budowania jej pozytywnego wizerunku wśród nie tylko pracowników, ale i dotychczasowych oraz potencjalnych klientów.

Kubki do kawy i herbaty z logo


Oferowane przez nas kubki dla firm do standardowe kubki do kawy i herbaty o pojemności ok. 330 ml, średnicy 80 mm oraz wysokości 95 mm. Powierzchnia nadruku to zazwyczaj 85 mm x 200 mm. Realizujemy zlecenia według indywidualnych zamówień klienta. Wykonamy dla Ciebie zarówno 100, jak i 500 oryginalnych kubków reklamowych z nadrukiem. Zapewniamy, że będą się doskonale prezentować nawet przy częstym użytkowaniu oraz myciu. Wykorzystujemy metodę sublimacji, która pozwala wykonać nadruki nie tylko o wyjątkowych walorach estetycznych, ale też o ponadprzeciętnej trwałości. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że nadruk ulegnie starciu w wyniku częstego mycia – można je myć także w zmywarce!

Zachęcamy do kontaktu mailowego: zamowienia@fajne-kubki.pl. Dopasujemy ofertę do Twoich oczekiwań i na podstawie indywidualnych ustaleń przygotujemy wycenę. Zapewniamy nie tylko elastyczną ofertę, ale też atrakcyjne warunki cenowe przy większych zamówieniach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć