Filtruj według

kubek magiczny dla taty

Każda okazja jest dobra, by sprawić przyjemność bliskiej osobie. Dla większości osób taką postacią jest ojciec, Tata, który zasługuje, by mu podziękować za trud włożony w wychowania swojego dziecka. Aby sprawić radość swojemu Tacie, można mu kupić kubek magiczny, który będzie codziennie przypominał o najbliższej osobie.

Personalizacja kubka


Przygotowaliśmy dla Państwa uniwersalne napisy, ale można także wybrać swój osobisty przekaz, który zostanie umieszczony na zakupionym upominku, w tym przede wszystkim jego imię, widoczne po nalaniu ciepłego płynu. Sprawi to jeszcze większą przyjemność obdarowanemu i będzie stanowić dla niego miłą niespodziankę. Nie muszą Państwo myśleć także o zakupie pudełka lub innych elementów dekoracyjnych. W przygotowanym zestawie do kubka magicznego znajdzie się ozdobne pudełko.Trwałość


Nie muszą Państwo się obawiać, że wraz z myciem dedykowany napis zostanie zniszczony. Jest on odporny na czyszczenie w zmywarce, dzięki czemu może zachować trwałość na długi czas i nie trzeba myć go ręcznie.

Magiczny kubek dla taty - Sklep fajne-kubki.pl

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć