kubek magiczny dla taty

Każda okazja jest dobra, by sprawić przyjemność bliskiej osobie. Dla większości osób taką postacią jest ojciec, Tata, który zasługuje, by mu podziękować za trud włożony w wychowania swojego dziecka. Aby sprawić radość swojemu Tacie, można mu kupić kubek magiczny, który będzie codziennie przypominał o najbliższej osobie.

Personalizacja kubka


Przygotowaliśmy dla Państwa uniwersalne napisy, ale można także wybrać swój osobisty przekaz, który zostanie umieszczony na zakupionym upominku, w tym przede wszystkim jego imię, widoczne po nalaniu ciepłego płynu. Sprawi to jeszcze większą przyjemność obdarowanemu i będzie stanowić dla niego miłą niespodziankę. Nie muszą Państwo myśleć także o zakupie pudełka lub innych elementów dekoracyjnych. W przygotowanym zestawie do kubka magicznego znajdzie się ozdobne pudełko.Trwałość


Nie muszą Państwo się obawiać, że wraz z myciem dedykowany napis zostanie zniszczony. Jest on odporny na czyszczenie w zmywarce, dzięki czemu może zachować trwałość na długi czas i nie trzeba myć go ręcznie.

Magiczny kubek dla taty - Sklep fajne-kubki.pl

kubek magiczny dla taty

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć