kubek magiczny dla mamy

Niezależnie, czy szukają Państwo prezentu na Dzień Matki, czy ma być to upominek z innej okazji, ciekawą opcją będzie z pewnością kubek magiczny dla mamy. Każda z przygotowanych przez nas opcji jest wyposażona w przyciągający uwagę napis, będący z pewnością największą radością dla obdarowanej, w którym zawarte są słowa miłości i wdzięczności. Najlepszym wyznaniem może być indywidualny przekaz, w którym będzie zawarte imię bliskiej osoby.

Funkcjonalność kubków


Jest to produkt, który nie tylko prezentuje się interesująco od strony wizualnej, ale też pozwala napić się solidnej porcji ulubionego napoju. Duża pojemność naczynia, wynosząca 330 ml, pozwala zaparzyć sporą porcję kawy czy herbaty.Wyjątkowe zastosowanie


Jak sama nazwa wskazuje, kubek magiczny nie jest zwykłym prezentem. To przedmiot, który z pozoru jest zwykłym przedmiotem, całym czarnym z zewnątrz, a białym od wewnętrznej strony. To, co najważniejsze, odsłaniane jest po nalaniu do niego ciepłego płynu. Wówczas pojawia się odpowiedni napis, który dla właścicielki z pewnością będzie miłym zaskoczeniem.

Magiczny kubek dla mamy - Sklep fajne-kubki.pl

kubek magiczny dla mamy

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć