kubki dla szefa

Posiadanie wyrozumiałego i sprawiedliwego przełożonego jest marzeniem wielu pracowników, a szczęście to powinno się odpowiednio docenić. Aby wyrazić wdzięczność za owocną współpracę można swojego szefa lub szefową obdarować oryginalnym kubkiem z okazji urodzin, imienin czy innej uroczystości. Napis w kolorze niebieskim jest przeznaczony dla mężczyzny, zaś w barwie czerwonej dostosowaliśmy dla kobiety. Każdy z przedmiotów może być także wzbogacony o nadruk, będący inwencją twórczą naszych klientów, który wykonany zgodnie z Państwa życzeniem.

Sprzedawane przez nasz sklep internetowy kubki dla szefa posiadają sporą pojemność 330 ml, dzięki czemu można je wykorzystać do przygotowania solidnej kawy, herbaty czy innego ulubionego napoju. Specjalną propozycją, która może zaskoczyć obdarowanego prezentem, będzie zamówienie przedmiotu w wersji magicznej. Wówczas kubek może zmieniać swój kolor w zależności od temperatury, co będzie dodatkowym uatrakcyjnieniem nietypowego prezentu dla przełożonego z okazji jego święta.

kubki dla szefa

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć