kubki dla rodziny

Często mówi się, że rodziny się nie wybiera, lecz to właśnie najbliżej spokrewnione z nami osoby są dla nas przeważnie największym wsparciem w trudnych chwilach. Aby im to wynagrodzić, dobrym momentem jest wręczenie prezentu z okazji urodzin, imienin, ważnej rocznicy, a także bez szczególnej okazji. W naszym asortymencie znajdą Państwo oryginalne kubki przeznaczone dla brata, siostry, kuzyna czy kuzynki, a także teścia lub teściowej czy innej bliskiej dla nas osoby.

W standardowej wersji oferujemy kubki w białym kolorze, z napisem w barwie niebieskiej lub czerwonej, w zależności od płci obdarowywanego członka rodziny, wyrażającym uczucie i wdzięczność za ich obecność. Oprócz oferowanych przez naszą firmę nadruków mogą Państwo zaproponować własną dedykację, którą następnie starannie wykonamy. Inną z dodatkowych opcji jest zakup ozdobnego pudełka, dopasowanego do przeznaczenia, a także wybranie kubka magicznego, którego barwa zmienia się wraz ze wzrostem temperatury płynu, którym go napełnimy.

Kubek dla rodziny - Sklep fajne-kubki.pl

kubki dla rodziny

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć