kubek magiczny napis motywujący

Czasami każdy ma taki dzień, że nie ma ochoty na pójście do pracy, szkoły, na uczelnię czy wykonanie obowiązków domowych. Dla różnych osób bodźcem do działania są rozmaite czynniki: słowa innych, ważnych dla nas osób, napicie się kawy lub innego ulubionego napoju, ale takim środkiem może być również kubek magiczny z napisem motywującym. Te produkty są zróżnicowane pod względem celu, jaki wywołać ten przekaz, czyli chociażby zachęcić do aktywności fizycznej.

Charakterystyka


Napis motywujący nie jest widoczny na pierwszy rzut oka. Zachęcające motto pojawia się po wlaniu do środka ciepłego napoju, który sprawia, że ciemna powierzchnia staje się jaśniejsza, odsłaniając najważniejszy przekaz. Istotne jest także to, że aby utrzymać ten efekt, nie trzeba naczynia myć ręcznie, ale można swobodnie w tym celu używać zmywarki. Dodatkowym upominkiem do każdego dokonanego w naszym sklepie zakupu jest ozdobne pudełko, dzięki czemu prezent będzie można również efektownie zapakować przed wręczeniem najbliższej osobie.

Magiczny kubek z napisem motywującym - Sklep fajne-kubki.pl

kubek magiczny napis motywujący

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć