kubek magiczny twoje imię

Nasze produkty tworzymy są z myślą o osobach lubiących oryginalne i niepowtarzalne wzory, dlatego na naszej stronie możesz zamówić magiczny kubek z własnym napisem.

Do produkcji znajdujących się na nich nadruków wykorzystujemy metodę sublimacji, ta technika druku pozwala na bardzo dokładne odtworzenie wybranej przez klienta grafiki.


Magiczny kubek z imieniem świetnie sprawdzi się w pracy - już nikt Ci go przypadkiem nie zabierze, a nawet jeśli się pomyli, to wlewając do niego wrzątek zobaczy na kubku imię i nie będzie miał wątpliwości do kogo on należy.


Dzięki temu, że naczynie z wierzchu jest czarne świetnie sprawdzi się jako prezent niespodzianka. Zamieszczony na nim napis albo imię jako pierwszy zobaczy jego właściciel. Ponadto każdy produkt pakujemy w ozdobne pudełko, dlatego nie trzeba go już owijać w papier prezentowy.

Magiczny kubek Twoim imieniem - Sklep fajne-kubki.pl

kubek magiczny twoje imię

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć