kubek magiczny dla dziewczyny

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Pań, które mają dystans do siebie. Właśnie dla takich osób oryginalnym prezentem może być kubek magiczny z humorystycznym przesłaniem. Nie jest on jednak widoczny od razu. Z pozoru każdy przedmiot wygląda identycznie – czarny z zewnątrz, a od wewnętrznej strony biały. Jego ukryte walory widać w pełnej krasie dopiero po nalaniu ciepłego napoju. Wówczas pod wpływem wysokiej temperatury odsłania się śmieszny napis, który został przez nas przygotowany.

Możliwość wyboru


Przygotowaliśmy dla Państwa wiele gotowych wersji, ale można także zaproponować dowolny napis według własnej inwencji. Jest to szczególnie przydatna opcja w przypadku chęci obdarowania bliskiej osoby ze specjalnej okazji, dzięki czemu wzrośnie szansa wybrania prezentu, który sprawi radość drugiej osobie. Możliwość wykorzystania kubka magicznego dla dziewczyny jako upominku jest łatwiejsze poprzez wyposażenie naczynia w bardzo ładne pudełko, które zwiększy pozytywny efekt zakupionego produktu.

Magiczny kubek dla dziewczyny - Sklep fajne-kubki.pl

kubek magiczny dla dziewczyny

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć