kubek magiczny dla chłopaka

Ciekawym prezentem, który może być przeznaczony jako upominek z różnych okazji: urodzin, imienin czy innych rocznic, będzie kubek magiczny dedykowany mężczyźnie. Jego wykonanie zostało pomyślane specjalnie z myślą o parach i prezencie kobiety dla swojego ukochanego. W tym kontekście stworzono nadruki, którymi został przedmiot przyozdobiony. Znajdują się na nich zabawne i kreatywne hasła, które przeznaczone są dla mężczyzny, mającego do siebie dystans oraz poczucie humoru.

Prezent dla chłopaka


Oferowany kubek magiczny nie jest zwykłym produktem, ale został wyposażony w efektowną funkcję. Pod wpływem działania gorącej temperatury zmienia on swoją barwę, która jest standardowo czarna, odsłaniając tym samym naniesiony na jego powierzchnię nadruk. Atutem oferowanego akcesorium jest także fakt, że nie trzeba myć go ręcznie, a podczas czyszczenia w zmywarce nie straci swojego atrakcyjnego efektu wizualnego. Do każdego zestawu dołączane są dodatkowo ozdobne pudełka, które pomogą odpowiednio udekorować przygotowany prezent.

Magiczny kubek dla chłopaka - Sklep fajne-kubki.pl

kubek magiczny dla chłopaka

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć